تبلیغات
روی موج وب - بار کج به مقصد نرسید!/ استیل آذین هدایتی منحل می شود
روی موج وب
فرکانس آزاد
صفحه نخست تماس با مدیر پست الکترونیک RSS ATOM
بار کج به مقصد نرسید. حسین هدایتی تلفن همراهش خاموش است ، مهریزی پاسخ نمی دهد و تنها خبر انحلال استیل آذین است که دهان به دهان می چرخد...

http://www.p30rama.mihanblog.com/مرجعی برای تمام سلیقه ها

و این سکانس پایانی نمایش کوتاه و تلخ تیمی می تواند باشد که مالکش در ابتدای فصل ادعا می کرد قهرمان لیگ می شود. هدایتی پدیده ای که به واسطه میلیاردها پولی که ر 4 سال به پای فوتبال ریخت ، اسمش را سر زبان ها انداخت اما حالا با خود می اندیشد به هدفش نرسیده و باید عطای حضور در فوتبال را به لقایش ببخشد بی آنکه امیدی داشته باشد به اینکه 3 سال بعد حتی کسی یادش باشد حسین هدایتی که بوده !

هدایتی که اول فصل ادعا می کرد با تشکیلاتی که در اختیار دارد ، نشان می دهد فوتبال درآمدزاست. بی آنکه حتی ریالی از اسپانسر درآمد داشته باشد با تیمی که نزدیک به 10 میلیارد تومان تنها برای خرید ستاره هایش هزینه شده است ، قید حضور در فوتبال را می زند. با انتشار خبر تعطیلی تیم ، هیچ یک از دست اندرکاران تیم در دسترس نبودند. مهریزی سرپرست موقت باشگاه به تلفن همراهش پاسخ نمی داد ، حسین هدایتی در دسترس نبود ، خروطی یکی از اعضای هیات مدیره می گفت در جریان نیست و حاضر به گفت و گو نشد ، علی میرزایی دیگر عضو هیات مدیره گفت هفته هاست در جلسات شرکت نمی کند ، این همان نکته ای بود که حمیدرضا آصفی درباره اش گفته بود. او از روز انتخاب امیر مهریزی دیگر حضور در جلسات را تحریم کرده بود . هیچ کس حرفی برای گفتن نداشت که حتی شاید اتفاق درحال وقوع اصلا اتفاق دور از ذهنی هم نبود.

همین هفته گذشته بود که مهریزی بعد از باخت به سایپا گفت:« با این روند ما سقوط می کنیم . معتقدم این طوری هدایتی هم ول می کند و می رود.» و حالا زمزمه آن پیش بینی شنیده می شود. اما آیا این اتفاق معنایش شکست فوتبال خصوصی است؟ پاسخ ما را یکی از اعضای هیات مدیره استیل آذین می دهد. کسی که علاقه ندارد که اسمش را بنویسیم؛« این اتفاق شکست فوتبال خصوصی نیست. اشتباه مدیریتی ست که هدفگذاری ندارد نمی داند از پولی که هزینه می کند ، چه می خواهد درو کند. بازیکنان میلیاردی و نوع برخورد با مدیریت و هزاران تصمیم احساسی دیگر حاصلش می شود اتفاقی که می بینید.»

تیمی که خود خواسته و به اشتباه مالکینش از اوج شهرت به سراشیبی سقوط افتاد و می رود تا نابود شود . البته شاید فردا هدیاتی در مقام یک ناجی ظاهر شود و بگوید می خواهد تیم را نگه دارد. شاید ادعا کنند همه این خبرها برای ایجاد شوک به تیم بوده اما بعد از باختی دیگر و چسبیدن به قعر جدول دیگر حتی این شوک ها هم نمی تواند اثرگذار باشد.

نوع مطلب : ورزشی، خبر،
برچسب ها : حسین هدایتی، استیل آذین، استیل آذین منحل میشود، باشگاه استیل آذین، انحلال استیل آذین، علی کریمی، مهریزی، مالک باشگاه استیل آذین، رییس باشگاه استیل آذین، لیگ برتر، فوتبال خصوصی، تیم داری خصوصی، تعطیلی استیل آذین، اخبار باشگاه استیل آذین، استیل آذین ایرانیان،


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : الهام

مطالب اخیر
پیوندها
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com