تبلیغات
روی موج وب - دردسر بزرگ برای رضازاده/ انتشار تصاویر رقابت وزنه بردار ایرانی و اسرائیلی (+عکس)
روی موج وب
فرکانس آزاد
صفحه نخست تماس با مدیر پست الکترونیک RSS ATOM

خبرگزاری ایسنا با انتشار خبر و تصویر رقابت وزنه بردار ایرانی با ورزشکار رژیم صهیونیستی ، فدراسیون وزنه برداری را به چالشی بزرگ انداخت...

درحالی که نزدیک به یک ماه از رقابت های پیشکسوتان جهان می گذرد ، خبری منتشر شد که سازمان تربیت بدنی و فدراسیون وزنه برداری سعی در عدم انتشار آن داشتند. خبر رقابت یک وزنه بردار پیشکسوت ایرانی با نماینده اسرائیل . اتفاق مهم تر البته در لحظه اهدای جوایز است. جایی که نماینده ایران پایین تر از رقیب صهیونیست خود روی سکو ایستاده و این تصاویر حالا منتشر شده است.

ایسنا در گفت و گویی با میر رسول رئیسی رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون وزنه برداری و سرپرست تیم اعزامی در این باره آورده است:« روزی که این مسابقه برگزار شد، آخرین روز رقابت‌ها بود و من برای انجام امور بازگشت به ایران، خارج از سالن رقابت‌ها بودم. بر این اساس مسوولیت را به "نجم‌الدین کرم‌اللهی"، نماینده حراست سپردم. پس از اینکه این اتفاق افتاد، به من خبر دادند و من هم تنها راهی که به فکرم رسید این بود که با سفارت تماس گرفته و کسب تکلیف کردم. من با "آقای کرمی" که مسوولیتی در سفارت ایران در لهستان داشت، تماس گرفتم و موضوع را گفتم. او نیز به ما گفت که مشکلی وجود ندارد. بنابراین اجازه دادیم که خدادادی به روی سکو برود.»

او ادامه داد: «وزنه‌برداری با سایر رشته‌ها از جمله کشتی متفاوت است. چرا که وزنه‌برداران با یکدیگر به صورت مستقیم رودررو نمی‌شوند. البته اگر ما به روی سکو نمی‌رفتیم،‌ همه مدال‌های روزهای پیش را هم پس می‌گرفتند.»

رییسی با انتقاد از منتشر شدن این خبر مدعی شد: «در روز آخر، با یکی از همراهان تیم بحث‌مان شد و فکر می‌کنم همین مساله باعث شده که وی با انتشار خبر، این مسئله را بوجود آورد. چون کسی آن جا نبود. کسی هم عکس نگرفت. ما همه عکس‌ها را از بین بردیم. حتی سی‌دی‌هایی که ما داده بودند را از بین بردیم. بنابراین فکر نمی‌کردیم که چنین اتفاقی بیفتد. البته آنها پرچم ما را داشتند و اگر روی سکو هم نمی رفتیم باز هم پرچم ما را خودشان بالا می بردند.»

موضع حسین رضازاده نسبت به این اتفاق هنوز سکوت بوده است. خبری که می تواند عواقبی سنگین برای این رشته ورزشی و سرپرست فدراسیونش داشته باشد.


http://www.p30rama.mihanblog.com/مرجعی برای تمام سلیقه ها

نوع مطلب : خبر، ورزشی، عکس،
برچسب ها : رقابت وزنه بردار ایرانی با ورزشکار رژیم صهیونیستی، فدراسیون وزنه برداری، وزنه برداری، رضازاده، حسین رضازاده، سازمان تربیت بدنی، حواشی ورزش، حاشیه های ورزشی،


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : الهام

مطالب اخیر
پیوندها
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
پشتیبانی
Powered By
Rozblog.Com